top of page

KONTAKTA OSS

Tack för ditt meddelande!

Kontaktpersoner

agnes.jpg

Agnes Johnsson

Administratör/Ungdomstränare
agnes@halmstadbadminton.se

IMG_0378_edited.jpg

Jesper Nyberg

Tränare/NIU-ansvarig
jesper@
halmstadbadminton.se

ali.png

Ali Ahmad

Tränare
ali@
halmstadbadminton.se

jocke.jpg

Joakim Freij

Ordförande
joakim.freij@gmail.com

Mer kontaktuppgifter


Föreningsnummer
4835-01


Adress
Söndrumshallen, Bäckagårdsvägen 130
30241 Halmstad

Kontorsdagar
Halmstad Badmintons kansli på andra våningen i Söndrumshallen är bemannat dagtid men du träffar oss säkrast måndag-torsdag 13:00-16:00. Om vi inte är på plats är vi oftast på banan.


Telefon
076-005 32 56

 

E-post
info@halmstadbadminton.se


Hemsida 
https://www.halmstadbadminton.se


Bankgiro
5611-7229


Organisationsnummer
849201-0981

Styrelsen:
Joakim Freij <joakim.freij@gmail.com>,
Karolina Steen <steenkarolina@gmail.com>
Per Fager <per.fager@assaabloy.com>,
Thomas Carlsson <thca73@gmail.com>,
Amin Hhasan <aminhasan@gmail.com>,
Åsa Keller <asa.keller@gmail.com>,
Pär Johnsson <johnssons@hotmail.se>,
Jonas Högberg <jonas.hogberg@gmail.com>,
Marcus Sahlman <m.sahlman@mail.com>,
Nelina Wennerström <nelina1978@gmail.com>,
Reidar Berg <rejjeberg1978@gmail.com>

bottom of page