top of page

Deltagare Yonex Badminton Camp Halmstad 2024

 

Casper Ohlsson, Lugi BMK

Hugo Nelénius, Lugi

Melker Lundin, Halmstad

Theodor Jakobson, Skogås Badmintonklubb Stockholm

Gabriel Al-Matook, Österlen BMK

Pranav Warrier, Helsingborg Badminton Club

Liam Rådlund, Halmstad

Erik Steen, Halmstad badminton

Philip Pouget, BMK Alingsås

Loa Wennerström, Halmstad badminton

August Zakrisson, Halmstad badmintonklubb

Elea Wennerström, Halmstad badminton

Lukas Malmborg, Skogås bk

Alex Dahlman, Lugi

Alexander Falk, Lugi

Joel Li Yang Lau, LUGI Badminton

Johannes Hansson, Lugi Badminton

Elton Berg, HBMK

Joel Wallin Öden, Lugi Badminton

Viktor Wallin Öden, Lugi Badminton

Teo Wallin Öden, Lugi Badminton

Karl Nimmermark, Lödde BMK

Henrik Liu, Lugi badminton

Edvin Liu, Lugi Badminton

Tage Haväng, Skurups badmintonklubb

Erik Söderlind, Helsingborgs badmintonklubb

Leon Undén, Halmstad badminton klubb

Lennon Wilskier, Västerås badminton klubb

Pontus Skeppstedt, Skogås BK

Mysak Nordahl Österlens BMK

Goda Sumskaite Halmstad

Baldur Hasan Halmstad

Ágúst Hasan Halmstad

Oscar Gao Vbmf

Victor Carrick MBK

Wictor Fredriksson  Västerås badminton förening

Eskil Sakshaug BMK Racket

Bogdan Andrei Lepsa Åby Badmintonklubb

Emanuel Hammervik BMK Göta

Edvin Thornberg BMK Göta

Aurosmit Deb Helsingborgs Badmintonklubb

Lisa Meuller BMK Racket

Isak Härkegård BMK Göta

Anton Månsson Eslövs Badmintonklubb

Olivia Johansson Malmberg Helsinborgs Badmintonklubb

Oliver Lindholm BMK Göta

Tyra Erlandsson BMK Göta

Ida Erlandsson BMK Göta

Gloria Larsson BMK Göta

Hannes Sjölin Tranås Badmintonklubb

Vidar Bravell Tranås badminton

Malte Wennblom Bmk Wätterstad

Malte Borin BMK racket alingsås

Arjun Khurana Helsingborg Badmintonklubb

Moa Gelbart BMK Wätterstad

Ryan Banerjee Helsingborgs badmintonklubb

Marcus Wedlarski Skogås Badmintonklubb

Oliver Zhang BMK Wätterstad

Elliot Timonen  Skogås BK

Elias Carlsson HBMK

Sigrid Malm Jansson Skogås badmintonklubb

Vrinda Kondaveeti Skogås BK

Disa Gripsborn BMK Ljungsbro

Ida Agerhed BK Fåken

Emma Särnstrand Lugi Badminton

Akshit Gupta Helsingborgs Badmintonklubb

August Sköld Åby Badmintonklubb

Erik Kuik Åby Badmintonklubb

Nea Sandberg BMK Göta

Milo Stridsman Luleå badmintonklubb

Casper Dahlqvist Hoby badmintonklubb

Måns Landegren Hoby BMK

Rishabh Ramrakhiani Spårvägen Badmintonförening

Joel Östman Luleå badmintonklubb

Alfred Knutsson BK Kruset

Raphael Renvaktar Hoby badminton klubb

Cynthia Mattsson Södertälje Badmintonklubb

Nevaan Pramod Helsingborg Badminton Klubb

Oscar Syk Luleå Badmintonklubb

Melker Wigling Tranås bmk

Axel Lif Morén Växjö Badmintonklubb

Emma Vrigborn Växjö badmintonklubb

Helmer Arvidsson Växjö Badmintonklubb

Nicolás Roverano Johnsson Spårvägen badmintonförening

Hugo Styrenius Ljungsbro BMK

Max Örnhagen Ljungsbro BMK

Joel Kerttu Luleå Badmintonklubb

Prajnaansh Mohanty Helsingborg Badminton club

Lovisa Wassdahl Spårvägens badmintonförening

Annabelle Törnquist Höllviken Badmintonklubb

Elsa Norberg Höllviken BK

Nhi Nguyen Eslövs Badmintonklubb

Amanda Sundewall Wardh Höllvikens BK

Philip Aspengren Spårvägen Badminton

Stein Hsiao BMK Göta

Gustav Englund Helsingborgs Badminton klubb (HBK)

Elin Suomela Norrköpings BK

Elsa Suomela BMK göta

Anna Vångendal Höllviken Badmintonklubb

Casper Undén Halmstad

Aron Hall BMK Göta

Johannes Holmberg BMK Tellus

Filip Heldesjö VBMF

Hugo Fredriksson Västerås badmintonförening

Yngve Forslund Täby badmintonförening

Robin Lundblad Skogås BK

Maximus Carpenter Karlskoga badminton klubb

Viggo Carpenter Karlskoga badminton klubb

Viggo Bergman BMK Racket Alingsås

Arvid Ungerstedt Spårvägen

Yuvin Park BMK Alingsås

Arvid Englund Helsingborgs badmintonklubb

Magnus Alexander Åhlund Halmstad Badminton

Yi Ming Ye LUGI 

Reservlista

Morris Wallner Berg Göteborg

Arvin Sibia Boo Racketklubb

Hannes Armbrecht, PTBK

Who Are We
bottom of page