top of page

Deltagare Yonex Badminton Camp Halmstad 2023

U13/U15

Melker Lundin Halmstad

Johannes Hansson Lugi

Elton Berg HBMK

Zimo Liu Lugi BMK

Viktor Wallin Ödén Lugi

Casper Undén Halmstad badminton klubb

Alexander Falk Eslöv

Mysak Nordahl Österlen

Victor Carrick Bjärreds Badmintonklubb

Joel Wallin Öden Lugi badminton

Edvin Liu Lugi Badminton

Timothy Hjälmroth Falkenbergs Badmintonklubb

Gabriel Al-Matook Österlen

Liam Rådlund Halmstad Badminton

Erik Steen Halmstad badminton

Yi Ming Ye LUGI Lund
Joel Granhag Gamfeldt, Påvelunds tennis och badmintonklubb
Linus Andersson, Malmö Badmintonklubb

Antimo Andersson, Christinehamns Badminton 

Elisabeth Sisask, Arvika BMK

Saga Wattle, Arvika badmintonklubb

Karl Nimmermark, Lödde badmintonklubb

Wictor Fredriksson, Västerås 

Jens Ljung, Lödde

Erik Ljung, Lödde

Emilia Lutz Möller, Bjärreds badmintonklubb

Timo Blixt, Veberöds Badmintonklubb

Ellen Lundegård. Bjärreds badmintonklubb

Rasmus Holmsen, Påvelunds tennis och badmintonklubb

Johannes Holmberg Bmk Tellus
Anton Månsson, Eslövs badmintonklubb

Johan Zhonghe Zang, Bærum badminton Norway

Joseph Stalin, bærum, Badminton klubb, Norway
Kasper Ahlin, Bmk racket

Viggo Bergman, BMK racket Alingsås

Erik Ding, Pantern

Victoria Stenberg, Halmstad
Balur Hasan, Halmstad
August Hasan, Halmstad
 

U17/U19

Elias Carlsson Halmstad Badminton

Hugo Nelénius LUGI

Casper Ohlsson Lugi Badminton

Theodor Jakobson Skogås Badmintonklubb Stockholm

Tom Rydberger Fridhems Racketklubb (Malmö)

Neo Berg HBMK

William Rustan Fridhems Racket Club

Amilia Mared Hbmk

Rut Wesser Halmstad bmk
Sean Jeong, Lugi

Teo Wallin Ödén Lugi

Alex Dahlman Lugi badminton

Edwin Werner Göteborgs Badmintonklubb

Manfred Ludvigsson Göteborgs Badmintonklubb

Leon Undén Halmstad badminton klubb

Joel Li Yang Lau LUGI

Jonathan Falk Lugi

Tony Taocheng Lu Lugi

Ida Erlandsson BMK Göta Linköping

Emanuel Hammervik Göta BMK

Albin Crusell Ljungsbro

Henrik Liu Lugi badminton

Alexander Carlsson Halmstad Badmintonklubb

Charlie Wannem HBMK

Philip Pouget BMK racket Alingsås

Alfred Knutsson Bk Kruset

Corbin Dedijer Torp goif

Matthew Lee LUGI

Wilmer Åström Lugi Badminton

Constance Motte Lugi

Emilio Silva Lugi

Arvid Lundegård Lugi

Gustav Åkerblad, BMK Göta
Matilda Knutsson Bk Kruset

Annie Derwik, BK Kruset Höganäs

Malte Derwik, BK Kruset Höganäs 

Ebba Grahn, Bmk Göta 

Edvin Thornberg BMK Göta

Elsa Suomela, BMK Göta

Vidar Bravell, Tranås

Disa Gripsborn, BK Ljungsbro

Hugo Fredriksson, Västerås badminton klubb

Max Sandelin, Västerås badmintonklubb

Lennon Wilskier, Västerås badminton

Cornelia Nilsson, Lugi badminton klubb

Nicola Nilsson, Eslövs badmintonklubb

Samuel Hugosson, Sollentuna
Oliver Zhang, BMK Wätterstad
Erik Kuik, Åby BMK
Anton Seestrand, BMK Wätterstad
Bogdan Andrei Lepsa, Åby Badminton
Lisa Meuller, Bmk Racket

Kasper Ahlin, Bmk racket

Who Are We
bottom of page