Hoppa till sidans innehåll

Anmälda till dagträningar


Namn  Klubb Åldersklass nästa säsong
Adam Åberg Halmstad badminton U19 (födda 2003-2004)
Rebecka Carlsson Halmstad U19 (födda 2003-2004)
Alva Robinsson Eksjö U17 (födda 2005-2006)
Elias Carlsson Halmstad U17 (födda 2005-2006)
Amilia Mared Halmstad Badminton U17 (födda 2005-2006)
Samuel Hugosson Sollentuna Badmintonsällskap U17 (födda 2005-2006)
Elias Hansson Halmstad U17 (födda 2005-2006)
Lucas nilsson Lugi U17 (födda 2005-2006)
Elin Genberger Halmstad Badminton U19 (födda 2003-2004)
Teo Wallin Ödén Lugi badminton U17 (födda 2005-2006)
Hugo Nelénius Lugi U15 (födda 2007-2008)
Emil Wannem HBMK U17 (födda 2005-2006)
Elsa Kylefors LUGI badminton U19 (födda 2003-2004)
Viggo Petersson Halmstad U17 (födda 2005-2006)
Elsa Suomela BMK Göta U17 (födda 2005-2006)
Ebba Grahn BMK Göta U17 (födda 2005-2006)
Casper Ohlsson Lugi U17 (födda 2005-2006)
Liv Axler Lugi U17 (födda 2005-2006)
Benjamin Tran Lugi Badminton U17 (födda 2005-2006)
Emilia Petersson Lugi Badminton U19 (födda 2003-2004)
Sofia Zhang Lugi badminton U17 (födda 2005-2006)
Joel Li Yang Lau LUGI U15 (födda 2007-2008)
Henrik Liu Lugi badmintonklubb U17 (födda 2005-2006)
Aiwei Sun Lugi U13 (födda 2009-2010)
Sophia Rönnquist BMK Göta U17 (födda 2005-2006)
Lage Stegmark Halmstad Badmintonklubb U13 (födda 2009-2010)
Klara Bremer AURA U17 (födda 2005-2006)
Charlie Wannem HBMK U15 (födda 2007-2008)
Neo Berg Halmstad badminton U17 (födda 2005-2006)
Agnes Johnsson Halmstad badmintonklubb U19 (födda 2003-2004)
Dilan Jacobsson Trollhättans BF U15 (födda 2007-2008)
Timmy Nilsson TBF (Trollhättan) U15 (födda 2007-2008)
Leon Fritz Halmstad badminton U17 (födda 2005-2006)
Emma Hansson Bergsåkers badmintonklubb U19 (födda 2003-2004)
Julia Dahlin Bergsåker badmintonklubb U19 (födda 2003-2004)
Rut Wesser Halmstad badminton U17 (födda 2005-2006)
Kerstin Robinsson Eksjö U15 (födda 2007-2008)
Victoria Stenberg Halmstad U13 (födda 2009-2010)
Vega Vestman HBMK U17 (födda 2005-2006)
Hjalmar Spaniol Halmstad U13 (födda 2009-2010)
Elton Berg Hbtk U13 (födda 2009-2010)
Liam Rådlund Halmstad badminton klubb U13 (födda 2009-2010)
Linus Gellert Halmstadbadminton U17 (födda 2005-2006)
Melker Lundin Halmstad U13 (födda 2009-2010)
Vega Vestman Halmstad U17 (födda 2005-2006)
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
Uppdaterad: 10 JUN 2020 11:10 Skribent: Thomas Carlsson
Epost: This is a mailto link

HBMK PÅ INSTAGRAM

HBMK PÅ FACEBOOK

helens.jpg

Postadress:
Halmstads BMK - Badminton
Söndrumshallen, Bäckagårdsvägen 130
30241 Halmstad

Besöksadress:
Söndrumshallen, Bäckagårdsvägen 130
30241 Halmstad

Kontakt:
Tel: 03536919
E-post: info@halmstadbadmint...

Se all info