Hoppa till sidans innehåll

Anmälda & Reservlista


Namn (lägerdeltagarens) Klubb Åldersklass nästa säsong
Erik ottosson HBMK U13 (födda 2010-2011)
Rebecka Carlsson Halmstad U19 (födda 2004-2005)
Casper Ohlsson Lugi BMK U17 (födda 2006-2007)
Edvin Thornberg BMK Göta U15 (födda 2008-2009)
Elias Carlsson Halmstad U17 (födda 2006-2007)
Charlie Wannem HBMK U15 (födda 2008-2009)
Alva Robinsson Eksjö U19 (födda 2004-2005)
Melker Lundin Halmstad U15 (födda 2008-2009)
Axel Faström PTBK U13 (födda 2010-2011)
Erik Stenborg Halmstad badmintonklubb U15 (födda 2008-2009)
Neo berg HBMK U17 (födda 2006-2007)
Klara Heimgård Bjärreds badmintonklubb U13 (födda 2010-2011)
Emil Wannem HBMK U17 (födda 2006-2007)
Gabriel Al-Matook Österlen U15 (födda 2008-2009)
Leo Fager HBMK U19 (födda 2004-2005)
Vega Vestman Halmstad Badminton U19 (födda 2004-2005)
Sofia Zhang LUGI U17 (födda 2006-2007)
Mysak Nordahl Österlens badmintonklubb U15 (födda 2008-2009)
Inez Anbelin Bjärreds badmintonklubb U13 (födda 2010-2011)
Teo Wallin Ödén Lugi badminton U17 (födda 2006-2007)
Emanuel Hammervik BMK Göta U15 (födda 2008-2009)
Hugo Nelenius Lugi U17 (födda 2006-2007)
Johannes Hansson Lugi U13 (födda 2010-2011)
Joel Li Yang Lau LUGI U17 (födda 2006-2007)
Viktor Wallin Ödén Lugi badminton U13 (födda 2010-2011)
Erik Steen Halmstad badminton U13 (födda 2010-2011)
Anton Bengtsson LUGI Badmintonklubb U15 (födda 2008-2009)
Elsa Kylefors LUGI badminton U19 (födda 2004-2005)
Benjamin Tran LUGI U17 (födda 2006-2007)
Elton Berg Hbmk U13 (födda 2010-2011)
Amilia Mared Halmstad U19 (födda 2004-2005)
Adam Åberg Halmstad badminton U19 (födda 2004-2005)
Elias Hansson Halmstad BMK U19 (födda 2004-2005)
Lucas Nilsson Lugi U19 (födda 2004-2005)
Liam Rådlund Halmstad U13 (födda 2010-2011)
Leon Undén Halmstad Badmintonklubb U15 (födda 2008-2009)
Casper Undén Halmstad badmintonklubb U13 (födda 2010-2011)
Elin Genberger Halmstad Badminton U19 (födda 2004-2005)
Timmy Nilsson Trollhättans badminton förening U15 (födda 2008-2009)
Henrik Liu LUGI badminton klubb U17 (födda 2006-2007)
Casper Nordling Örebro badmintonklubb U19 (födda 2004-2005)
Hjalmar Spaniol Halmstad badmintonklubb U13 (födda 2010-2011)
Linus Gellert HalmstadBadminton U17 (födda 2006-2007)
Liv Axler Lugi badminton U17 (födda 2006-2007)
Gustav Åkerblad Bmk Göta U17 (födda 2006-2007)
Dilan Jacobsson Trollhättans BF U17 (födda 2006-2007)
Felus Ding LUGI U15 (födda 2008-2009)
Jonathan Falk Lugi U17 (födda 2006-2007)
Alexander Villanueva Falk Eslöv U13 (födda 2010-2011)
Isak Härkegård BMK Göta U15 (födda 2008-2009)
Ebba Grahn BMK Göta U17 (födda 2006-2007)
Taocheng Lu (Tony) Lugi U15 (födda 2008-2009)
Alex jacobsen dahlman Lugi badminton U17 (födda 2006-2007)
Josef Zhi Lin Fang LUGI U13 (födda 2010-2011)
Sean Jeong Lugi Badmintonklubb U15 (födda 2008-2009)
Aiwei Sun Lugi U15 (födda 2008-2009)
Rut Wesser Halmstad Badminton U17 (födda 2006-2007)
Samuel Hugosson Sollentuna Badmintonsällskap U17 (födda 2006-2007)
Ida Erlandsson BMK Göta U17 (födda 2006-2007)
Elsa Suomela BMK Göta U17 (födda 2006-2007)
Emilio Silva LUGI Badminton U17 (födda 2006-2007)
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
Uppdaterad: 15 JAN 2021 07:57 Skribent: Thomas Carlsson
E-post: This is a mailto link

HBMK PÅ INSTAGRAM

HBMK PÅ FACEBOOK

helens.jpg

Postadress:
Halmstads BMK - Badminton
Söndrumshallen, Bäckagårdsvägen 130
30241 Halmstad

Besöksadress:
Söndrumshallen, Bäckagårdsvägen 130
30241 Halmstad

Kontakt:
Tel: 03536919
E-post: info@halmstadbadmint...

Se all info