Hoppa till sidans innehåll

Anmälda & Reservlista


Namn (lägerdeltagarens) Klubb Åldersklass nästa säsong
Adam Åberg Halmstad badminton U19 (födda 2003-2004)
Rebecka Carlsson Halmstad U19 (födda 2003-2004)
Alva Robinsson Eksjö U17 (födda 2005-2006)
Emma Friman BMK Aura U13 (födda 2009-2010)
Elias Carlsson Halmstad U17 (födda 2005-2006)
Wilma fransson Bkc carlskrona U17 (födda 2005-2006)
Marcus Friman BMK Aura U17 (födda 2005-2006)
Amilia Mared Halmstad Badminton U17 (födda 2005-2006)
Samuel Hugosson Sollentuna Badmintonsällskap U17 (födda 2005-2006)
Elias Hansson Halmstad U17 (födda 2005-2006)
Lucas nilsson Lugi U17 (födda 2005-2006)
Elin Genberger Halmstad Badminton U19 (födda 2003-2004)
Teo Wallin Ödén Lugi badminton U17 (födda 2005-2006)
Hugo Nelénius Lugi U15 (födda 2007-2008)
Leo Fager Halmstad Badmintonklubb U17 (födda 2005-2006)
Samuel Hansson Torp GOIF U15 (födda 2007-2008)
Emil Wannem HBMK U17 (födda 2005-2006)
Elsa Kylefors LUGI badminton U19 (födda 2003-2004)
Viggo Petersson Halmstad U17 (födda 2005-2006)
Elsa Suomela BMK Göta U17 (födda 2005-2006)
Ebba Grahn BMK Göta U17 (födda 2005-2006)
Ida Erlandsson BMK Göta U17 (födda 2005-2006)
Casper Ohlsson Lugi U17 (födda 2005-2006)
Liv Axler Lugi U17 (födda 2005-2006)
Benjamin Tran Lugi Badminton U17 (födda 2005-2006)
Emilia Petersson Lugi Badminton U19 (födda 2003-2004)
Sofia Zhang Lugi badminton U17 (födda 2005-2006)
Joel Li Yang Lau LUGI U15 (födda 2007-2008)
Henrik Liu Lugi badmintonklubb U17 (födda 2005-2006)
Aiwei Sun Lugi U13 (födda 2009-2010)
Sophia Rönnquist BMK Göta U17 (födda 2005-2006)
Anton Bengtsson LUGI Badmintonklubb U15 (födda 2007-2008)
Sigge Blomberg Vårvindens badmintonklubb U15 (födda 2007-2008)
Wilmer Åström Bjärreds badmintonklubb U17 (födda 2005-2006)
Arvid Lundegård Bjärreds badmmntonklubb U15 (födda 2007-2008)
Sigge Blomberg Vårvindens badmintonklubb U15 (födda 2007-2008)
Lage Stegmark Halmstad Badmintonklubb U13 (födda 2009-2010)
Klara Bremer AURA U17 (födda 2005-2006)
Charlie Wannem HBMK U15 (födda 2007-2008)
Neo Berg Halmstad badminton U17 (födda 2005-2006)
Agnes Johnsson Halmstad badmintonklubb U19 (födda 2003-2004)
Dilan Jacobsson Trollhättans BF U15 (födda 2007-2008)
Fanny Tufvesson Aura BK U15 (födda 2007-2008)
Timmy Nilsson TBF (Trollhättan) U15 (födda 2007-2008)
William Miller BMK Kvasten U19 (födda 2003-2004)
Leon Fritz Halmstad badminton U17 (födda 2005-2006)
Emma Hansson Bergsåkers badmintonklubb U19 (födda 2003-2004)
Julia Dahlin Bergsåker badmintonklubb U19 (födda 2003-2004)
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
   
Uppdaterad: 15 JAN 2021 07:57 Skribent: Thomas Carlsson
Epost: This is a mailto link

HBMK PÅ INSTAGRAM

HBMK PÅ FACEBOOK

Postadress:
Halmstads BMK - Badminton
Söndrumshallen, Bäckagårdsvägen 130
30241 Halmstad

Besöksadress:
Söndrumshallen, Bäckagårdsvägen 130
30241 Halmstad

Kontakt:
Tel: 03536919
E-post: This is a mailto link

Se all info