Hoppa till sidans innehåll

Anmälda & Reservlista (Lägret har 100 platser)


 

OBS! VI HAR NU FÅTT IN 100 ANMÄLNINGAR OCH LÄGRET ÄR DÄRMED FULLT. RESERVLISTAN FINNS LÄNGST NED PÅ SIDAN.

Vi fyller på reservlistan från och med nu. Vill du vara med får du gärna skicka in en anmälan, men betala inte in depositionsavgiften.

Anmälda till lägret 2017 

1  Elin Karlsson,  Växjö BMK  U17

2  Marion Lawrence, Tranås BMK  U15

3  Fabian Elmlund,  BMK Kvasten,  U15

4  Rasmus Janmyr,  Lugi  U17

5  Noa Tellander, Halmstad  U17

6  Viktor Jönsson, Halmstad  U17

7  Tea-Minou Anderl, Torp  U17

8  Vincent Sundstrand, BMK Göta  U17

9  Maximilian Sundstrand, BMK Göta  U15

10 Elliot Mari, Västra Frölunda  U15

11 Saga Lindbom, Bjärred, U15

12 Martin Sandberg, Fyrisfjädern  U15

13 Thea Widell, Halmstad  U15

14 Jakob Tinnerberg, Bjärred  U19

15 Jonas Åslund, BMK Göta  U15

16 Victor Larsson, Halmstad  U15

17 Sofia Kleibrant, Valbodalen U15

18 Felix Dahlberg, Bjärred  U15

19 Melker Östberg, Eksjö   U17

20 Edvin Östberg, Eksjö   U15

21 John Strand, Eksjö  U15

22 Carl Bremer, Halmstad  U17

23 Linnea Elmberg, Fåken  U17

24 Filip Hukkila, Pärlan  U19

25 Ludwig Sikström, Bjärred  U17

26 Erik Windahl, Halmstad  U15

27 Rebecka Carlsson, Halmstad  U15

28 Viktor Nambord, Bjärred  U15

29 Oskar Hansson, Lugi  U17

30 Sofie Cederfjord, Halmstad  U17

31 Rebecca Höög, Fåken  U19

32 Amanda Isberg, Aura  U13

33 Amelie Isberg, Aura  U15

34 Viggo Petersson, Halmstad  U13

35 Emil Magnusson, Pärlan  U17

36 August Haväng, Skurup  U19

37 Marina Holst, Christianstad  U15

38 Markus Bjelk, Aura  U17

39 Sara Luttropp, Göta  U17

40 Leo Constantin, Uddevalla  U13

41 Axel Nilsson, Eksjö  U15

42 Albin Rostedt, Göta  U15

43 Anton Norman, Göta  U15

44 Hilda Gahns, Norrköping  U17

45 Victor Hammer, Halmstad  U19

46 Maja Karlsson, Göta  U15

47 Leo Fager, Halmstad  U13

48 Nils Strömö, Baddicts BC, Belgien  U15

49Agnes Johnsson, Halmstad  U15

50 Tony Hansson, Torp  U19

51 Kristoffer Hansson, Torp  U17

52 Erik Weidler, Baddicts BC, Belgien  U15

53 Erik Adamson, Eksjö  U15

54 Simon Larsson, Torp  U19

55 Mattis Kasemo, Halmstad  U15

56 Hugo Tavelin, Halmstad  U15

57 Adam Åberg, Halmstad  U15

58 Ludwig Holm, Halmstad  U17

59Lucas Nilsson, Lugi  U13

60 Mikael Andersson, Torp  U19

61 Louise Samuelsson, Torp  U13

62 Ebba Barchan, Aura  U17

63 Ture Nilsson, Örebro  U15

64 Johanna Vaxell, Halmstad  U17

65 Alva Vaxell, Halmstad  U15

66 Elin Genberger, Halmstad  U15

67 Emma Wallin, Ljungsbro  U19

68 Lucas Nord, Ljungsbro  U17

69 Ella Persson, Kvasten  U13

70 Axel Thunholm, Wätterstad  U19

71 Elias Hansson, Halmstad  U13

72 Lisa Lundquist, Halmstad  U19

73 Stina Granqvist, Ljungsbro  U19

74 Adam Granqvist, Ljungsbro  U17

75 Rebecka Stein, Halmstad  U15

76 Hanna Olsson, Veberöd  U17

77 Johanna Sjöstedt, Lugi  U19

78 Johan Bjelk, Aura U13

79 Nellie Kleman, Halmstad  U19

80 Kewin Thai, Christianstad  U15

81 Jonathan Torrealba, Wätterstad  U19

82 Alicia Torrealba, Wätterstad  U15

83 Filip Nordahl, Österlen  U19

84 Tåtte Ekblom-Lindström, Österlen  U15

85 Alicia Wendt, Aura  U15

86 Adam Ingemansson, Wätterstad  U15

87 Eskil Sundelid, Halmstad  U15

88 Wiktor Jönsson, Halmstad  U17

89 Gustav Törnell, Halmstad  U13

90 Alex Lundin, Bjärred  U17

91 Emil Andersson, Älmhult U15

92 Kristin Lindberg, Pärlan  U17

93 Smilla Bryntesson, Färgelanda  U15

94 Nina Agnér, Halmstad  U15

95 Anton Berntsson, Halmstad U13

96 Samuel Larsson, Halmstad U13

97 Ludwig Bergdahl, Halmstad  U13

98 Axel Hallgren, Västra Frölunda  U15

99 Leo Franzén, Kvasten  U15

100 Filip Berggren, Västra Frölunda  U15

101 Jonathan Hang, Aura U15

 

Uppdaterad: 2017-07-13 12:02
Skribent: Pär Johnsson

Postadress:
Halmstads BMK - Badminton
Söndrumshallen, Bäckagårdsvägen 130
30241 Halmstad

Besöksadress:
Söndrumshallen, Bäckagårdsvägen 130
30241 Halmstad

Kontakt:
Tel: 035-36919
E-post: This is a mailto link

Se all info